• Main Image Navi
Qiagen logo

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za 5 lat współpracy z naszą firmą jako Autoryzowanym Dystrybutorem produktów firmy QIAGEN.

Chcemy poinformować, że niedawno spółka Q4lab stała się częścią firmy QIAGEN, więc jesteśmy do Państwa dyspozycji jako QIAGEN POLSKA Sp. z o.o.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem customercare-pl@qiagen.com lub bezpośrednio z członkami naszego zespołu.

 


We would like to thank you for 5 years of cooperation with our company as an Authorized Distributor of QIAGEN products.

Please be informed that the company Q4lab has recently become part of QIAGEN GmbH and we are now at your disposal as QIAGEN POLSKA Sp. z o.o.

Feel free to contact our us at customercare-pl@qiagen.com or directly with the members of our team:



Małgorzata Karpińska
CEO QIAGEN Polska
Tel: +48 71 71 07 510
Email: malgorzata.karpinska@qiagen.com
Ewa Stawicka
Dyrektor ds. Sprzedaży
Tel: +48 571 445 208
Email: ewa.stawicka@qiagen.com
Sylwia Chrobak
woj. małopolskie, śląskie, świętokrzyskie
Tel: +48 665 787 348
Email: sylwia.chrobak@qiagen.com
Konrad Dełeńko
woj. lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie
Tel: +48 571 445 211
Email: konrad.delenko@qiagen.com
Filip Gołębiowski
Specjalista Aplikacyjny
Tel: +48 571 445 206
Email: filip.golebiowski@qiagen.com
Michał Komorowski
Inżynier Serwisu
Tel: +48 782 993 253
Email: michal.komorowski@qiagen.com
Grzegorz Mudel
woj. lubelskie, podkarpackie
Tel: +48 665 787 309
Email: grzegorz.mudel@qiagen.com
Joanna Serek
woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie
Tel: +48 571 443 474
Email: joanna.serek@qiagen.com
Adrian Ziarek
woj. łódzkie, mazowieckie, podlaskie
Tel: +48 661 110 767
Email: adrian.ziarek@qiagen.com
Grzegorz Skoneczny
Specjalista ds. Produktu Uniwersalne NGS
Tel: +48 519 848 785
Email: grzegorz.skoneczny@qiagen.com